Çakırlar Mekanik Havalandırma
loading

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Geçmişten Geleceğe Çakırlar Mekanik Havalandırma

Firmamız havalandırma tesisatı imalat, montaj ve uygulama konularında faaliyet göstermekte olup 2005 yılından günümüze kadar aralıksız çalışarak birçok; Otel, Hastane, İş merkezi, Alışveriş merkezi

Endüstriyel tesisler olmak üzere 25 Yıldır yurt içi ve yurt dışında Rusya başta olmak üzere
Kazakistan,Afganistan,Gürcistan,Türkmenistan,Sudan,Ukrayna ve Maldivler de sektöründe öncülük etmiş uluslararası firmalarda çalışarak kazandığımız deneyimlerimizi ÇAKIRLAR MEKANİK HAVALANDIRMA İNŞ.SAN ve TİC.LTD.ŞTİ. çatısı altında topladık.

Firmamız konusunda uzman güçlü ve genç kadrosuyla başarıyla her işin üstesinden gelmiş, teknolojinin imkanlarından maksimum seviyede faydalanarak işlerin daha kaliteli ve daha hızlı yapılması konusunda her zaman kendini geliştirmiştir.

Ülkemizde çok daha fazla kalıcı işler bırakabilmenin hevesiyle yıllardır faaliyet gösteren firmamızın bundan sonraki hedefi ise kaliteden ödün vermeden portföyünü geliştirerek her sektöre hizmet eder duruma gelmektir.

Bu kulvarda yarışmamıza devam ederken, sektörde birlikte tanıştığımız firmalara, bizlere vermiş oldukları destek ve göstermiş oldukları güvenden dolayı teşekkür ediyoruz.

Bizler de sektöre hizmet ederken, pek çok kişiye istihdam ve geçim imkânları sağladığımız için haklı bir gurur duyuyor, personelimize, çalışmalarında göstermiş oldukları üstün başarı ve özveriden dolayı çok teşekkür ediyoruz.

ARTIK!!

ÖZBEKİSTANDA

  Yeni Kurduğumuz Fabrikamızla Özbekistanın Gelişmesinde de öncü rol oynamak hedefiyle ilk TÜRK Havalandırma Fabrikasını Kurmanında gurur ve mutluluğunu yaşamaktayız…